KDO JSME

Jsme tým lidí, který se chce podělit o své zkušenosti a šířit je dál mezi lidmi. Rádi pomůžeme každému kdo o to sám bude mít zájem. Neni to jen o pěnezích, ale spíš o silné vůli a chtít něco změnit.

Člověk je složitý jedinec a ne každý dokáže vnímat co tělo potřebuje a co chce. Leckdo si řekne, že jeho tělo je v pořádku a nic nepotřebuje. Naučit se se svým tělem pracovat a dávat mu opravdu to co ke svému zdravému a hlavně dlouhému životu potřebuje je dneska velké umění. Už od našeho vzniku nás řídí příroda a dělá to jak jen nejlépe to umí. Avšak po našem narození ještě nějaké dobré znaky fungují ale s rostoucím našim věkem tyto zvyky měníme a myslíme si, že je to tak v pořádku. Opakem je ale úplně něco jiného. Člověk tak jak už je zrozen má v genech zafixované určité impulsy, které je důležité dodržovat. To Vás chceme naučit v našem programu. Dnešní doba je velmi toxická, kardicogení a ani o tom nevíme a hlavně to nevnímáme. Začneme tyto věci vnímat až když je pozdě.

Proto budeme rádi, když Váš náš program zaujme, podělíte se s námi o Vaše dojmy a změníte svůj postoj a náhled ke svému tělu. Kontaktovat nás můžete nezávazně na telefoním čísle nebo formuláři uvedený v kontaktu.

Za celý program VÍM JAK JÍM přejeme hodně pevnou vůli a radostních dní...

© 2013 Program Vím jak Jím
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!