HUBNOUT 5 a více KG

20.05.2017

Dvě fáze programu

Program se skládá ze dvou fází, každá trvá 42 dní, tedy 6 týdnů.

1. fáze: detoxikace a hubnutí

prvních 42 dní organismus detoxikuje a vy hubnete; většina účastníků programu sníží svoji hmotnost o 5-8 kg v závislosti na výchozí hmotnosti.

2. fáze: stabilizace metabolismu

od 43. dne nastává období stabilizace nastavených hodnot v našem metabolismu (setpointu). Postupně přidáváme ostatní potraviny, snižujeme příjem potravinových doplňků a pokračujeme v pohybové aktivitě.

A co dál?

Až po 3 měsících ukončíte program, budete štíhlejší, vitálnější a spokojenější sami se sebou. Pokud byste se ale vrátili ke starému nezdravému stylu života, můžete snadno o tyto výhody přijít. Důležité je, abyste nadále používali to, co jsme se naučili. Pokud zůstanete s námi v kontaktu, můžete průběžně získávat stále nové podněty pro udržení nebo dalšího zlepšení vašeho zdraví.

Přihlášení do programu a jeho průběh

Zaujal vás tento program? Uvažujete o tom, že byste ho chtěli využít? Jaký bude další postup, když se rozhodnete vstoupit do programu "Vím, jak jím":

Pomoc poradce ("průvodce")

V průběhu celého programu vám bude k dispozici váš osobní poradce, neboli "průvodce". Bude sledovat, jestli program správně probíhá a přináší očekávané výsledky. V případě potřeby upraví program podle vašich individuálních potřeb. Na začátku vyplníte dotazník vašich stravovacích návyků, zaznamenáme vaše výchozí míry a váhu, dostanete startovací balíček.

Startovací balíček obsahuje:

  • brožuru s popisem programu, doporučenými potravinami a návodem, jak postupovat;
  • Set pro kontrolu tréninku obsahuje digitální váhu, krokoměr a měřič tuku
  • pomůcky ke kontrole průběhu celého hubnutí - metr, krokoměr, proužky na měření ketózy.
  • jedinečný kód k přístupu na speciální webové stránky programu, kde najdete podrobný slovníček všech pojmů souvisejících s programem, recepty a diskusi účastníků programu; současně vám jedinečný kód umožní odběr ranních e-mailových zpráv s důležitými instrukcemi a radami po dobu prvních 42 dnů.
© 2013 Program Vím jak Jím
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!